o firmie

Firma MaxCo Distribution sp. z o.o. powstała na polskim rynku w 2005 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy wywodzącej się z rynku austriackiego, która swoje początki ma w roku 1949.

Działamy w najmilszym i w bardzo szybko rozwijającym się segmencie rynku produktów impulsowych dla dzieci. W naszej bogatej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty poruszające wszystkie zmysły dzieci, łączące w sobie zabawę i zawsze coś słodkiego. Nasza oferta jest dostosowana do wymogów i oczekiwań dzieci z punktu widzenia designu jak i smaku. Wśród naszych produktów dzieci znajdą także swoich ulubionych bohaterów którzy uatrakcyjniają naszą szeroką ofertę.

Na wszystkie oferowane produkty posiadamy wyłączność, a naszym Klientom oferujemy nie tylko produkty , ale także pełen pakiet obsługi posprzedażowej w tym także ekspozytory i standy promocyjne. Dzięki rozbudowanej własnej sieci Przedstawicieli Handlowych, obejmującej teren całej Polski docieramy z ofertą bezpośrednio do sklepów, co pozwala na zapewnienie atrakcyjnych cen i ciągłości dostaw.

Długoterminowe partnerstwo z wiodącymi producentami z całego świata gwarantuje, że wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa co jest poparte certyfikatami systemu zarządzania jakością ISO 9001:2016 oraz skutecznego zarządzania jakością żywności HACCP. 

              ISO 9001 EN  HACCAP EN

Kontakt